Arla Pro Mozzarella & Cheddar revet, 1kg
1 kg
Arla Pro® revet mozzarella (65%) og cheddar (35%) er en ideell blanding av smak og smelteevne. Osten er lett å håndtere og gir en jevn bruning. Med cheddarens nøtteaktige smak og mozzarellaens fantastiske stretch er produktet spesielt godt egnet til pizza, meksikanske nachos, burritos, tacos og andre gratinerte ovnsretter.
Varenummer: 66710 | EPD-nummer: 6881916 | GTIN: 05711953064692
Varenummer: 66710
EPD-nummer: 6881916
GTIN: 05711953064692
PRODUSENT: Arla Foods AS
VAREMERKE: Arla Pro
10 produkter i databasen
Ingredienser
Melk, antiklumpemiddel: potetstivelse, salt, melkesyrekultur, osteløpe (mikrobiell), fargestoff: betakaroten (E160a)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 416 kJ/ 341 kcal |
| Fett | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 16,00 g |
| Karbohydrat | 2,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,70 g |
| Protein | 24,00 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | Ost |
| Varenummer | 66710 |
| EPD-nummer | 6881916 |
| GTIN | 05711953064692 |
| GTIN2 | 05711953064685 |
| GTIN3 | 7080001154202 |
| Opprettet dato | 26.01.2026 |
| Oppdatert dato | 18.05.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 140 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 94 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















