Aioli 4x0.9 kg
Aioli laget med rapsolje, eggeplomme og sennepsfrø.
Varenummer: 843906 | EPD-nummer: | GTIN: 07023028439068
Varenummer: 843906
EPD-nummer:
GTIN: 07023028439068
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Rapsolje, vann, hvitløk 7 %, EGGEPLOMME, sukker, eddik, salt, SENNEPSFRØ, stabilisator (guarkjernemel, xantangummi), surhetsregulerende middel (eplesyre, sitronsyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat, natriumbenzoat), naturlig aroma, cayennepepper.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 339 kJ/ 573 kcal |
| Fett | 61,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,30 g |
| Karbohydrat | 4,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,60 g |
| Protein | 1,10 g |
| Salt | 1,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 843906 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07023028439068 |
| GTIN2 | 07023028439068 |
| GTIN3 | 07046281070304 |
| Opprettet dato | 01.07.2024 |
| Oppdatert dato | 03.09.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Krydder/konserveringsmidler/ekstrakter |
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
| Brick kode | Dressing/dipp (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 120 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















