Beger Kyllingsalat (4x255g)
Komplett spiseklar salat med dressing og gaffel.
Varenummer: 606311 | EPD-nummer: 2945145 | GTIN: 07023026063111
Varenummer: 606311
EPD-nummer: 2945145
GTIN: 07023026063111
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA
3585 produkter i databasen
Ingredienser
SALAT 40 % (isbergsalat, rødkål, friséesalat, purre), MARINERT PASTA 22 % (hvorav PASTA 93 % (DURUMHVETE, vann), marinade (rapsolje, krydder (inneh. SELLERI), rapsfett (fullherdet), havsalt, gulrot, gjærekstrakt)), CRÈME FRAÎCHE DRESSING 20 % (vann, rapsolje, crème fraîche 15 %, KJERNEMELK, eddik, sukker, modifisert maisstivelse, salt, løkpulver, stabilisatorer (xantangummi, polysorbat 60), EGGEPLOMMEPULVER (EGG. vann, salt, maltodekstrin), tørket purre, surhetsregulerende middel (melkesyre), konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), sitronsaftkonsentrat, hvitløkspulver, pepperekstrakt, naturlig smøraroma), KYLLING 18 % (hvorav kylling 80 %, vann, kyllingprotein, potetstivelse, surhetsregulerende midler (kaliumlaktat, kaliumacetat), stabilisatorer (difosfat, trifosfat), aroma, salt, krydder, druesukker, antioksidanter (askorbinsyre, natriumaskorbat, natriumsitrat)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 481 kJ/ 115 kcal |
| Fett | 7,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 7,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,70 g |
| Protein | 4,50 g |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 606311 |
| EPD-nummer | 2945145 |
| GTIN | 07023026063111 |
| GTIN2 | 07023026063111 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 14.03.2024 |
| Oppdatert dato | 12.09.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Frukt/grønnsaker/nøtter/frø – bearbeidet |
| Klasse | Grønnsaker – bearbeidet |
| Brick kode | Grønnsaker – bearbeidet (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 3 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















