Curry Paste RED 400g
Dette er basis for svært mange asiatiske retter. Denne er mer krydret enn grønn eller gul curry paste, og den er spesielt egnet til sterke retter.
Varenummer: 854908 | EPD-nummer: | GTIN: 27072638549081
Varenummer: 854908
EPD-nummer:
GTIN: 27072638549081
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3139 produkter i databasen
Ingredienser
Rød tørket chili, sitrongress, hvitløk, sjalottløk, salt, kaffir sitron blader, galgant, krydder(koriander frø, spisskummin)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 536 kJ/ 130 kcal |
| Fett | 7,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,30 g |
| Karbohydrat | 4,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,60 g |
| Protein | 4,30 g |
| Salt | 11,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 854908 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072638549081 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 14.11.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















