Eple Royal Gala 2pk
Royal gala er et middels stort og rundt eple med gul bakgrunn og røde striper. Fruktkjøttet er sprøtt, og smaken er søt og frisk. Det spises som det er, men er også godt i salater, kaker og desserter.
Varenummer: 152102 | EPD-nummer: | GTIN: 07040515601524
Varenummer: 152102
EPD-nummer:
GTIN: 07040515601524
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: KULIO
3 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 207 kJ/ 49 kcal |
| Fett | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 10,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 0,30 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 152102 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07040515601524 |
| GTIN2 | 07040515601524 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 14.03.2024 |
| Oppdatert dato | 10.06.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Frukt – ubearbeidet (fersk) |
| Klasse | Kjernefrukter |
| Brick kode | Epler |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















