Fiskekake 60g u/gluten,laktose
Fiskekake 60g u/gluten,laktose
Varenummer: 830909 | EPD-nummer: | GTIN: 27072638309098
Varenummer: 830909
EPD-nummer:
GTIN: 27072638309098
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Renskåret FISK 41% (Stavsild og torsk), vann, potetmel, krydderblanding, havredrikk, rapsolje, løk, carregenan og druesukker.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 363 kJ/ 87 kcal |
| Fett | 3,78 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 7,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,10 g |
| Protein | 5,80 g |
| Salt | 1,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 830909 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072638309098 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 10.01.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















