GRESSKAR SPAGETTI 12 KG IFCO N
Utseendet til spagettigresskaret kan minne mye om honningmelon, men er lys grønt med et gulskjær. Noen sorter er også helt gule. Når fruktkjøttet kokes, deles det i tråder som minner om spagetti – derav navnet.
Varenummer: 431238 | EPD-nummer: | GTIN: 27072634312382
Varenummer: 431238
EPD-nummer:
GTIN: 27072634312382
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Gresskar
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 169 kJ/ 40 kcal |
| Fett | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,10 g |
| Kostfiber | 3,00 g |
| Protein | 1,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 431238 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072634312382 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 13.10.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Grønnsaker (ikke blader) – ubearbeidet (fersk) |
| Klasse | Cucurbits – ikke spiselig skall |
| Brick kode | Gresskar |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 9 grader (C) |
| Temperatur, max. | 12 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















