HLD Edamame-wrap à la Skagen
Nyt en håndlaget wrap med smakfulle, friske og ferske ingredienser.
Varenummer: 570659 | EPD-nummer: 6534275 | GTIN: 07031033866106
Varenummer: 570659
EPD-nummer: 6534275
GTIN: 07031033866106
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
HAVSALAT 47 % (SOYABØNNER, gresk youghurt (LETTMELK, youghurtkultur), rapsolje, sitronsaft (SULFITT), caviart (sjøgressekstrakt, salt, krydder, aroma, fargestoff (karminer, kurkumin), løk, krydderolje (dill), sukker, eddik, krydder (løk, chiliflak, dill, hvitløk, cayennepepper), desktrose, MELKEPROTEIN, stabilisatorer (gurakjernemel, xantangummi, johannesbrødkjernemel), sitronjuice fra konsentrat, SENNEP (vann, SENNEPsfrø, sukker, eddik, salt), konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), surhetsregulerende midler (eplesyre, sitronsyre), naturlig aroma)), SPINATWRAP 33% (HVETEMEL, vann, rapsolje, hevemidler (natriumkarbonat, difosfater), spinat, dekstrose, surhetsregulerende middel (eplesyre), salt, melbehandlingsmiddel (l-cystein)), BROKKOLI 15 % CRISPYSALAT 5 %
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Ja |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 836 kJ/ 199 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,50 g |
| Protein | 6,00 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 570659 |
| EPD-nummer | 6534275 |
| GTIN | 07031033866106 |
| GTIN2 | 07031033866106 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 19.03.2025 |
| Oppdatert dato | 18.06.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 6 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















