HVITLØK RENSET 1KG PAKKE
Inneholder 1 kg pr pakke. Hvitløk er saftig med en karakteristisk smak og lukt. Hvor sterk smaken er, avhenger av hvor lenge den blir varmet opp. Rå hvitløk brenner på tungen, men kokt, bakt eller stekt er den søt, mild og aromatisk.
Varenummer: 372025 | EPD-nummer: | GTIN: 27072633720256
Varenummer: 372025
EPD-nummer:
GTIN: 27072633720256
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3139 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 450 kJ/ 106 kcal |
| Fett | 0,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 16,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 7,90 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 372025 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072633720256 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 05.03.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Grønnsaker (ikke blader) – ubearbeidet (fersk) |
| Klasse | Pære grønnsaker |
| Brick kode | Hvitløk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















