Ostepølse m/Chili 1 kg Dypfr
Krydret ostepølse med en pikant chili-vri, ideell for de som liker det litt sterkere.
Varenummer: 898452 | EPD-nummer: | GTIN: 27072638984523
Varenummer: 898452
EPD-nummer:
GTIN: 27072638984523
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
svinekjøtt (42%), vann, Storfekjøtt (9%), norvegia MELK (9%), småflesk (6%), chili (6%), Konserveringsmiddel E261,E326, druesukker fra mais, Konserveringsmiddel E250,Salt, hvetefiber(glutenfri), Antioksidant E301,E331, hvp av mais, Kjøttsmak, krydder, MELKEpulver, potetmel, Rødningsmiddel E120, Stabilisator E450,E451
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 140 kJ/ 273 kcal |
| Fett | 20,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,40 g |
| Karbohydrat | 8,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,70 g |
| Protein | 13,70 g |
| Salt | 1,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 898452 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072638984523 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 22.04.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kjøtt/fugl/andre dyr |
| Klasse | Kjøtt/fugl/andre dyr – pølser – bearbeidet |
| Brick kode | Pølse av blandede arter – bearbeidet |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















