PURRELØK STOKK 5 KG IFCO NO
Når en plante går i stokk, noe purreløken gjør etter to år, blomstrer planten, får færre blader og slutter å vokse. Når dette skjer får purreløken en hard stangkjerne som er litt som asparges. Denne kjernen holder seg og ramler ikke sammen. Da får du en fantastisk råvare med søt løksmak.
Varenummer: 431440 | EPD-nummer: | GTIN: 27072634314409
Varenummer: 431440
EPD-nummer:
GTIN: 27072634314409
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3120 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 118 kJ/ 28 kcal |
| Fett | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 3,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,60 g |
| Kostfiber | 3,00 g |
| Protein | 1,60 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 431440 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072634314409 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.01.2024 |
| Oppdatert dato | 22.10.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Grønnsaker (ikke blader) – ubearbeidet (fersk) |
| Klasse | Stilkgrønnsaker |
| Brick kode | Purreløk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















