STREET GURKEMEIE SHOT EPLE,GUL
En kraftfull shot av eple, gulrot og gurkemeie. En frisk blanding som gir deg en naturlig energiboost.
Varenummer: 899305 | EPD-nummer: 6501209 | GTIN: 07040518507946
Varenummer: 899305
EPD-nummer: 6501209
GTIN: 07040518507946
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Eplejuice 65%, gulrotjuice 25%, gurkemeiejuice 6%, sitronjuice 4%, rosa pepperekstrakt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 151 kJ/ 36 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,30 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 0,03 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 899305 |
| EPD-nummer | 6501209 |
| GTIN | 07040518507946 |
| GTIN2 | 07040518507946 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 31.05.2024 |
| Oppdatert dato | 31.10.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Drikker |
| Klasse | Alkoholfrie drikker – konsumklar |
| Brick kode | Fruktjuice – drikkeklar (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















