Svin spareribs 430g sous vide
Svine Spareribs Sous Vide er en fantastisk måte å tilberede mørt og saftig svinekjøtt-spareribs på. Sous vide-metoden innebærer å forsegle råvaren i vakuumpose og tilberede den ved lav temperatur i et vannbad i lenger tid, noe som resulterer i et perfekt resultat.
Varenummer: 819527 | EPD-nummer: | GTIN: 27072638195271
Varenummer: 819527
EPD-nummer:
GTIN: 27072638195271
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Kjøtt av svin (88%), vann, salt, sukker (brun farin, sukker), SELLERI, BYGG, løk, silisiumdioxid (E551), hydrolisert vegetabilsk protein (E330), krydderekstrakt (oleoresin, solsikke, emulgator (E471), surhetsregu. Middel (E331, E500), konserveringsmiddel E262, naturlig aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 931 kJ/ 223 kcal |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,60 g |
| Karbohydrat | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,84 g |
| Protein | 15,00 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 819527 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072638195271 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.06.2024 |
| Oppdatert dato | 31.07.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kjøtt/fugl/andre dyr |
| Klasse | Kjøtt/fugl/andre dyr – ubearbeidet |
| Brick kode | Svin – ubearbeidet |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















