Valrhona Manjari 64% Feves 3kg
Eksklusiv Valrhona Manjari 64% sjokolade, kjent for sin intensitet og balanserte fruktige undertoner
Varenummer: 898687 | EPD-nummer: | GTIN: 27072638986879
Varenummer: 898687
EPD-nummer:
GTIN: 27072638986879
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA Storkjøkken
3090 produkter i databasen
Ingredienser
Kakaomasse, sukker, kakaosmør, emulgator (lecitin fra solsikke), naturlig vaniljeekstrakt, MELK (produktet er produsert i et anlegg som bruker MELK)Kan inneholde spor av NØTTER og SOYA.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Makadamianøtter, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter), Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 359 kJ/ 568 kcal |
| Fett | 40,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 24,00 g |
| Karbohydrat | 40,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 36,00 g |
| Protein | 7,50 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 898687 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 27072638986879 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.07.2024 |
| Oppdatert dato | 01.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















