Beger tacosalat (4x242g)
En komplett spiseklar salat med dressing og gaffel.
Varenummer: 606011 | EPD-nummer: 2945095 | GTIN: 07023026060110
Varenummer: 606011
EPD-nummer: 2945095
GTIN: 07023026060110
PRODUSENT: BAMA GRUPPEN AS
VAREMERKE: BAMA
3643 produkter i databasen
Ingredienser
SALAT 56 % (isbergsalat, hodekål, gulrot, rødkål, mais), SALSADRESSING 21 % (vann, KJERNEMELK, tomat, rapsolje, eddik, modifisert maisstivelse, EGGEPLOMME, hvitvinseddik, sukker, grønn jalapeño chili, løk, krydder, salt, sennepspulver, chili, limekonsentrat, stabilisatorer (xantangummi, polysorbat 60), persille, surhetsregulerende middel (sitronsyre), konserveringsmidler (natriumbenzoat, kaliumsorbat), hvitløkspulver, spisskummen, korianderpulver, antioksidant (kalsiumdinatrium-EDTA)). TACOSKINKE 17 % (svinekjøtt, vann, storfecollagen, stabilisatorer (kalium di- og trifosfat, natrium), dekstrose (mais), antioksidant (sitronsyre), surhetsregulerende middel (kaliumlaktat), salt, konserveringsmiddel (natriumnitritt), krydder (chili, nellik, spisskummen, hvitløk, paprika, løk, oregano), farge (paprikaekstrakt)). TACOCHIPS 6 % (mais, solsikkeolje, chili-lime aroma (salt, maltodekstrin, naturlig aroma, antioksidant (sitronsyre), sukker, krydder)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Selleri
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 431 kJ/ 103 kcal |
| Fett | 6,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 8,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,30 g |
| Kostfiber | 1,50 g |
| Protein | 3,40 g |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 606011 |
| EPD-nummer | 2945095 |
| GTIN | 07023026060110 |
| GTIN2 | 07023026060110 |
| GTIN3 | 07023027060119 |
| Opprettet dato | 14.03.2024 |
| Oppdatert dato | 12.09.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Frukt/grønnsaker/nøtter/frø – bearbeidet |
| Klasse | Grønnsaker – bearbeidet |
| Brick kode | Grønnsaker – bearbeidet (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 3 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















