Potetkaker 8stk
Varenummer: 326 | EPD-nummer: 1732379 | GTIN: 07071012003269
Varenummer: 326
EPD-nummer: 1732379
GTIN: 07071012003269
PRODUSENT: BAXT AS
VAREMERKE: BUER
7 produkter i databasen
Ingredienser
Poteter (84%), HVETEMEL, potetfiber, salt, konserveringsmiddel (E200), surhetsregulerende middel (E330).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 775 kJ/ 183 kcal |
| Fett | 0,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 37,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,00 g |
| Kostfiber | 4,00 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 326 |
| EPD-nummer | 1732379 |
| GTIN | 07071012003269 |
| GTIN2 | 07071012013268 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.03.2023 |
| Oppdatert dato | 27.03.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 30 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















