Punchrulle 1pk 48g
Singelpakket klassisk "dammsugare" med marsipan og smak av arak. 25 stk i kartong
Varenummer: 104089 | EPD-nummer: 6134449 | GTIN: 07315364415289
Varenummer: 104089
EPD-nummer: 6134449
GTIN: 07315364415289
PRODUSENT: BAXT AS
VAREMERKE: DELICATO
22 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vegetabilsk olje (palme, raps, shea, kokos, solsikke), mandler, havregryn, hvetemel, vann, kakaopulver, glukosesirup, egg, kokosflak, salt, skummetmelkepulver, aromaer (bl.a arak), stivelse, emulgatorer (soyalecitin, vegetabilsk E471), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), fargestoffer (karotener, E133).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 800 kJ/ 450 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,00 g |
| Karbohydrat | 59,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 37,00 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 104089 |
| EPD-nummer | 6134449 |
| GTIN | 07315364415289 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.10.2023 |
| Oppdatert dato | 12.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -26 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 84 dager |

















