Speltlomper 8stk
Varenummer: 315 | EPD-nummer: 4704813 | GTIN: 07071012003153
Varenummer: 315
EPD-nummer: 4704813
GTIN: 07071012003153
PRODUSENT: BAXT AS
VAREMERKE: BUER
7 produkter i databasen
Ingredienser
Poteter (84%), SPELTMEL 11%, HVETEMEL for utbaking, potetfiber, salt, konserveringsmiddel E200, surhetsregulerende middel (E330).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Spelt, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Spelt, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 802 kJ/ 189 kcal |
| Fett | 0,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 38,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,00 g |
| Kostfiber | 4,00 g |
| Protein | 5,00 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 315 |
| EPD-nummer | 4704813 |
| GTIN | 07071012003153 |
| GTIN2 | 07071012013152 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.03.2023 |
| Oppdatert dato | 24.03.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 20 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















