VANILLAS 220G
Små, myke boller fylt med vaniljekrem
Varenummer: 102438 | EPD-nummer: 5689203 | GTIN: 07311070006230
Varenummer: 102438
EPD-nummer: 5689203
GTIN: 07311070006230
PRODUSENT: BAXT AS
VAREMERKE: PÅGEN
4 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, vann, glukose- og fruktosesirup, sukker, vegetabilsk olje (raps, kokos), kjerne- og skummet melk, egg, modifisert stivelse (potet), malt av bygg, gjær, salt, bakepulver (E450, E500), vegetabilsk emulgeringsmiddel (E471), surhetsregulerende middel (E330, E332), fargestoff (E171, E160a), stabiliseringsmiddel (E460, E466), konserveringsmiddel (E200, E202, E282), naturlig vaniljearoma, vaniljearoma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 214 kJ/ 288 kcal |
| Fett | 6,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 50,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 16,00 g |
| Protein | 6,50 g |
| Salt | 0,53 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 102438 |
| EPD-nummer | 5689203 |
| GTIN | 07311070006230 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.12.2021 |
| Oppdatert dato | 16.04.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 16 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 45 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 25 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















