VESTLANDSLEFSA 6X2PK 420G
Lefser med sukker og kanel. 2 lefser a 35g i hver pakke. 6 pakker i esken
Varenummer: 102643 | EPD-nummer: 5611454 | GTIN: 07037421026435
Varenummer: 102643
EPD-nummer: 5611454
GTIN: 07037421026435
PRODUSENT: BAXT AS
VAREMERKE: VESTLANDSLEFSA
9 produkter i databasen
Ingredienser
hvetemel, vann, margarin (rapsolje, fullherdet kokos- og rapsolje, vann, kokosolje, skummetmelk, salt, emulgator (monoglyserider av fettsyrer, soyalecitin), fargestoff (betakaroten), aroma), sukker 15%, hevemiddel (hjortetakksalt, natron), kjernemelkspulver (melk), kanel, salt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 502 kJ/ 357 kcal |
| Fett | 13,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,60 g |
| Karbohydrat | 53,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 17,40 g |
| Protein | 7,00 g |
| Salt | 0,69 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 102643 |
| EPD-nummer | 5611454 |
| GTIN | 07037421026435 |
| GTIN2 | 07037421026435 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.12.2021 |
| Oppdatert dato | 16.04.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -26 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 5 dager |

















