Mandelstang 35 g eske a' 16 st
35 gram
Varenummer: 045010 | EPD-nummer: | GTIN: 07040850450108
Varenummer: 045010
EPD-nummer:
GTIN: 07040850450108
PRODUSENT: Baker Brun Produksjon AS
VAREMERKE: BAKER BRUN
201 produkter i databasen
Ingredienser
sukker, aprikoskjerner, MANDLER, EGGehvite, vann, herdet vegetabilsk fett av palmekjerneolje, glukose, kakao, konserveringsmiddel(E202), antioksidanter(E330), emulgator(, SOYAlecitin), aroma
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Hvete), Nøtter (Hasselnøtter, Valnøtter), Melk og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 997 kJ/ 477 kcal |
| Fett | 25,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,70 g |
| Karbohydrat | 50,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 45,90 g |
| Protein | 10,80 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Kaker, dessertpaier og vannbakkels |
| Varenummer | 045010 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07040850450108 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.06.2019 |
| Oppdatert dato | 04.06.2019 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 200 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















