Barilla Pesto alla Genovese 500g
500g
Varenummer: 1000009512 | EPD-nummer: 6854863 | GTIN: 08076809542012
Varenummer: 1000009512
EPD-nummer: 6854863
GTIN: 08076809542012
PRODUSENT: Barilla Norge AS
VAREMERKE: BARILLA
42 produkter i databasen
Ingredienser
Solsikkeolje, basilikum 30%, kasjunøtter, Parmigiano Reggiano BOB-ost (melk), 5%, vallepulver (melk), salt, naturlige aromaer (melk), sukker, ekstra jomfruolje, surhetsregulerende middel: melkesyre, hvitløk, kjernmelkspulver (melk).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 119 kJ/ 514 kcal |
| Fett | 52,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,50 g |
| Karbohydrat | 5,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,00 g |
| Protein | 4,90 g |
| Salt | 3,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1000009512 |
| EPD-nummer | 6854863 |
| GTIN | 08076809542012 |
| GTIN2 | 8076809022996 |
| GTIN3 | 47300400128641 |
| Opprettet dato | 17.02.2026 |
| Oppdatert dato | 17.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















