Barilla Tomat&Basilikumsaus 2,5kg
2,5kg
Varenummer: 1000018793 | EPD-nummer: 5677547 | GTIN: 08076809579001
Varenummer: 1000018793
EPD-nummer: 5677547
GTIN: 08076809579001
PRODUSENT: Barilla Norge AS
VAREMERKE: BARILLA
42 produkter i databasen
Ingredienser
Hakkede tomater 73,6 %, tomatkonsentrat 12,5%, gulrøtter, løk, solsikkeolje, basilikum 1,7%, sukker, salt, naturlig basilikum aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 ml.
| Energi | 235 kJ/ 56 kcal |
| Fett | 2,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 6,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,50 g |
| Protein | 1,50 g |
| Salt | 0,95 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1000018793 |
| EPD-nummer | 5677547 |
| GTIN | 08076809579001 |
| GTIN2 | 8076809083294 |
| GTIN3 | 47300400132457 |
| Opprettet dato | 17.02.2026 |
| Oppdatert dato | 17.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















