Wasa Chocolate&Orange 250g
250g
Varenummer: 1000024988 | EPD-nummer: 6826861 | GTIN: 07300400483346
Varenummer: 1000024988
EPD-nummer: 6826861
GTIN: 07300400483346
PRODUSENT: Barilla Norge AS
VAREMERKE: WASA
44 produkter i databasen
Ingredienser
Havregryn, fullkornshvetemel 24,1%*, sukker, solsikkeolje, erteprotein, sprø kornsorter (hvetegluten, rismel), mørk sjokolade 4,8%* (sukker, kakaomasse, kakaosmør, fettredusert kakao, emulgator: soya-lecitiner), glukosesirup, fettredusert kakao 1,9%*, kandisert appelsinskall 1,9%* (appelsinskall 1%*, glukose-fruktose sirup, sukker, sitronjuice), hevemidler (ammoniumhydrogenkarbonat, natriumhydrogenkarbonat), salt, aroma. *% av det ferdige produktet. Kan inneholde spor av: egg, melk, nøtter og sennep.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter), Egg, Melk og Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 884 kJ/ 449 kcal |
| Fett | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,60 g |
| Karbohydrat | 54,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 19,00 g |
| Protein | 16,00 g |
| Salt | 0,56 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Kjeks |
| Varenummer | 1000024988 |
| EPD-nummer | 6826861 |
| GTIN | 07300400483346 |
| GTIN2 | 7300400711616 |
| GTIN3 | 47300400133812 |
| Opprettet dato | 18.02.2026 |
| Oppdatert dato | 18.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















