Wasa Falu Rågrut Valmuefrø 235g
235 gram
Varenummer: 1000025038 | EPD-nummer: 6829360 | GTIN: 07300400483353
Varenummer: 1000025038
EPD-nummer: 6829360
GTIN: 07300400483353
PRODUSENT: Barilla Norge AS
VAREMERKE: WASA
44 produkter i databasen
Ingredienser
Fullkornsrugmel 101g*, blå og hvite valmuefrø 3,6 g*, gjær, havsalt 1,0 g*, maltet bygg, salt. *g for 100g produkt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 423 kJ/ 338 kcal |
| Fett | 3,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 57,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 9,00 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1000025038 |
| EPD-nummer | 6829360 |
| GTIN | 07300400483353 |
| GTIN2 | 7300400711630 |
| GTIN3 | 47300400133829 |
| Opprettet dato | 17.02.2026 |
| Oppdatert dato | 17.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















