Cappuccino-kake 4 x 700 g
Varenummer: 80404 | EPD-nummer: | GTIN: 03291811211557
Varenummer: 80404
EPD-nummer:
GTIN: 03291811211557
INFORMASJONSEIER: Pals AS
PRODUSENT: Délifrance
VAREMERKE: Délifrance
0 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vann, kjernemelk, egg, vegetabilsk olje og fett (kokos, palmekjerne, palme, shea, sal (shorea robusta), raps), eggehvite, hvetemel, mandelmel (4,1 %), helmelkspulver, druekjerneolje, glukosesirup, skummetmelkpulver,emulgator (E472b, E435, E471, E322 (soya)), modifisert stivelse, løselig kaffe (0,8 %), fettredusert kakaopulver (0,6 %), stivelse, gelatin, hasselnøttpasta, farge E160a, kakaopulver (0,3 %), konsentrert smør, geleringsmiddel (E404, E450, E440, E339, E341), aroma (alkohol), røstet byggmalt, salt, kakaosmør, stabilisator (E412, E415), kakaomasse
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel, Hasselnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel, Hasselnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 319 kJ/ 315 kcal |
| Fett | 15,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,30 g |
| Karbohydrat | 37,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 31,40 g |
| Protein | 5,80 g |
| Salt | 0,22 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Kaker, dessertpaier og vannbakkels |
| Varenummer | 80404 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 03291811211557 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 29.05.2017 |
| Oppdatert dato | 02.05.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















