Operakake 4 x 650 g
Varenummer: 78902 | EPD-nummer: | GTIN: 03291811211540
Varenummer: 78902
EPD-nummer:
GTIN: 03291811211540
INFORMASJONSEIER: Pals AS
PRODUSENT: Délifrance
VAREMERKE: Délifrance
0 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vann, egg, mørk sjokolade 7,7 % (sukker, kakaomasse, kakaosmør, fettredusert kakaopulver, emulgator E322 (soya)), eggehvite, smør 5,6 %, hvetemel, helmelkspulver, kakaomasse 2,1 %, glukosesirup, pregelatinisert hvetemel, modifisert stivelse, kremfløte, løselig kaffe 0,9 %, flytende kaffeekstrakt 0,8 % (vann, kaffe, sukker), mandelmel 0,7 %, vegetabilsk fett (kokos, palmekjerne, palme, shea, sal), fettredusert kakaopulver 0,1 %, geleringsmiddel (E440, E341, E450), kakaopulver 0,02 %, stabilisator (E412, E415, E407), emulgator E322 (soya), naturlig vaniljearoma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 254 kJ/ 298 kcal |
| Fett | 10,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,20 g |
| Karbohydrat | 44,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 35,70 g |
| Protein | 4,90 g |
| Salt | 0,16 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Kaker, dessertpaier og vannbakkels |
| Varenummer | 78902 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 03291811211540 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 19.05.2017 |
| Oppdatert dato | 02.05.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















