Sjokolade-twist 60 x 100 g
Ekte fransk kvalitet. Den er laget av croissant-deig som er elegant vridd rundt deilig vaniljekrem og drysset med chocolate chips (14,5%) med ekte kakaosmør. Chocolate Twist er forhevet, og kan stekes direkte fra frys. Serveringsklar etter bare 15 minutter. Inneholder ikke kunstig farge eller aroma, eller herdet fett.
Varenummer: 83906 | EPD-nummer: 6868640 | GTIN: 13291810019731
Varenummer: 83906
EPD-nummer: 6868640
GTIN: 13291810019731
INFORMASJONSEIER: Pals AS
PRODUSENT: Délifrance
VAREMERKE: Délifrance
0 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, hvetemel, sjokolade (14,5 %) (sukker, kakaomasse, kakaosmør, emulgator E322 (soya)), smør (13,5 %), sukker, modifisert stivelse, hvetegluten, mysepulver (melk), gjær, helmelkspulver, egg, salt, maltodekstrin, gulrotkonsentrat, fortykningsmiddel E415, naturlig aroma, melbehandlingsmiddel E300, enzymer
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Mandel)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 294 kJ/ 309 kcal |
| Fett | 15,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 36,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 17,10 g |
| Protein | 5,40 g |
| Salt | 0,56 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Frosne kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 83906 |
| EPD-nummer | 6868640 |
| GTIN | 13291810019731 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.11.2015 |
| Oppdatert dato | 23.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















