Glutenfri Lemon Muffin 85g
85g
Varenummer: 13714 | EPD-nummer: 6965842 | GTIN: 07090032312304
Varenummer: 13714
EPD-nummer: 6965842
GTIN: 07090032312304
PRODUSENT: Danora AS
VAREMERKE: DANORA
95 produkter i databasen
Ingredienser
Melblanding [sukker, maisstivelse, potetstivelse, modifisert stivelse (mais), mysepulver (MELK), hevemidler (E500, E450i), fortykningsmidler (E415, E464), SKUMMETMELKPULVER, emulgator (E471), salt, naturlig aroma, rismel], EGG, rapsolje, vann, fuktighetsbevarer (E422), sitronjuice (1,9 %), sitronolje (0,2 %), konserveringsmiddel (E202).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 658 kJ/ 396 kcal |
| Fett | 19,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,20 g |
| Karbohydrat | 50,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 27,30 g |
| Protein | 3,70 g |
| Salt | 0,65 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Irland |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 13714 |
| EPD-nummer | 6965842 |
| GTIN | 07090032312304 |
| GTIN2 | 17090032316743 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.04.2026 |
| Oppdatert dato | 09.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















