Pizzasandwich Pepperoni 380g X 12
Pizza i sandwichformat med luftig, saftig pizzabunn og rikelig fyll av pepperoni og mozzarella. Produktet deles i to porsjoner før eksponering i kjøledisk.
Varenummer: 13722 | EPD-nummer: 6948707 | GTIN: 17090032316828
Varenummer: 13722
EPD-nummer: 6948707
GTIN: 17090032316828
PRODUSENT: Danora AS
VAREMERKE: DANORA
95 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, mozzarella (17,4 %) (MELK), røkt provola (røkt med bøketre) (12,4 %) (MELK), pepperoni (7,4 %) [svinekjøtt 95 %, salt, dekstrose, krydder, krydderekstrakter, antioksidanter (E301, E392), konserveringsmiddel (E250), røykaroma], salt, gjær, potetflak [poteter, emulgator (E471)], solsikkeolje, MELK, maltet HVETEMEL, oregano.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Cashewnøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter), Egg, Fisk, Soya, Selleri og Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 148 kJ/ 273 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,20 g |
| Karbohydrat | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Protein | 13,00 g |
| Salt | 1,93 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 13722 |
| EPD-nummer | 6948707 |
| GTIN | 17090032316828 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.03.2026 |
| Oppdatert dato | 10.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -30 grader (C) |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 2 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















