Steinovnsbakt Panini Kylling Sriracha (ecc) 202g
Varenummer: 13735 | EPD-nummer: 6957104 | GTIN: 17090032316958
Varenummer: 13735
EPD-nummer: 6957104
GTIN: 17090032316958
PRODUSENT: Danora AS
VAREMERKE: DANORA
95 produkter i databasen
Ingredienser
Paninibrød [HVETEMEL, vann, extra virgin olivenolje, salt, maltet HVETEMEL, gjær], kylling (15%)[kyllingfilét (96%), naturlige aromaer, potetstivelse, salt, dekstrose, karamellisert sukker, gjærekstrakt, gurkemeiepulver, rosmarinekstrakt], mozzarella (MELK), Srirachasaus (10%)[hvit saus (solsikkeolje, vann, fortykningsmiddel (E1422), alkoholeddik, salt, SENNEP (vann, SENNEPFRØ, alkoholeddik, salt, konserveringsmiddel (E222, SULFITT), fortykningsmidler (E412, E415), konserveringsmiddel (E200)), Sriracha (35%)(chilli, sukker, vann, salt, hvitløk, smaksforsterker (E621), stabilisator (E415), surhetsregulerende middler (E260, E330), konserveringsmiddel (E202)].
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Ja |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 094 kJ/ 261 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,30 g |
| Karbohydrat | 28,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,90 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 1,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 13735 |
| EPD-nummer | 6957104 |
| GTIN | 17090032316958 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 31.03.2026 |
| Oppdatert dato | 31.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 2 dager |

















