Taquito Chicken Masala 80g X 48
Varenummer: 13732 | EPD-nummer: 6949754 | GTIN: 17090032316927
Varenummer: 13732
EPD-nummer: 6949754
GTIN: 17090032316927
PRODUSENT: Danora AS
VAREMERKE: DANORA
95 produkter i databasen
Ingredienser
Mel (HVETE, ris, mais), vann, tilberedt kylling (20%)[kylling (82%), kollagen fra kylling, brødrasp (HVETEMEL, vann, gjær, salt), HVETESTIVELSE, salt, vann, stabilisatorer (E450, E451)], kremost [kremost (MELK), salt], rapsolje, soltørket tomatpuré [vann, soltørket tomat (tomat, salt), salt, eddik, sitronjuice], krydderblanding [krydder (spisskummen, hvitløkspulver, løkpulver, ingefær, korianderfrø, nellik, kanel, sort pepper, anis, kardemomme, karve), salt], tomatpulver, salt, stivelser (ris, potet, mais), fortykningsmiddel (E1414), dekstrose, maltodekstrin.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 936 kJ/ 226 kcal |
| Fett | 11,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,10 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,80 g |
| Protein | 7,40 g |
| Salt | 1,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 13732 |
| EPD-nummer | 6949754 |
| GTIN | 17090032316927 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.03.2026 |
| Oppdatert dato | 10.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 455 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















