Chicken Nuggets Cornflakes 23g, 2,5kg SF Vestfold Fugl
2,5KG
Varenummer: 130171 | EPD-nummer: 6836316 | GTIN: 07043180110728
Varenummer: 130171
EPD-nummer: 6836316
GTIN: 07043180110728
PRODUSENT: Den Stolte Hane
VAREMERKE: Vestfold Fugl
70 produkter i databasen
Ingredienser
| Kyllingkjøtt* 23%, Mekanisk utbenet kyllingkjøtt* 21%, vann, cornflakes (mais, sukker, maltekstrakt (bygg)), vegetabilske oljer (solsikke, raps), hvetemel, hvetesemulegryn, potetstivelse, brødsmuler (hvete, salt), maisstivelse, krydder (løpstikkerot, pepper, hvitløk, selleri, paprika, fennikel, kanel, muskat), salt, hveteprotein, hevemidler (E450, E500), tørkede grønnsaker (gulrot, purre), grønnsaksekstrakter (pepper, løk), gjærekstrakt, paprikaekstrakt, urter (merian, oregano, timian). *Opprinnelse: Norge. |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 777 kJ/ 185 kcal |
| Fett | 6,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,70 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 130171 |
| EPD-nummer | 6836316 |
| GTIN | 07043180110728 |
| GTIN2 | 7043180110742 |
| GTIN3 | 7043180110766 |
| Opprettet dato | 16.03.2026 |
| Oppdatert dato | 16.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 547 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















