Chicken Sticks Cornflakes 33g, 2,5Kg SF Vestfold Fugl
2,5 KG
Varenummer: 130169 | EPD-nummer: 6834816 | GTIN: 07043180110520
Varenummer: 130169
EPD-nummer: 6834816
GTIN: 07043180110520
PRODUSENT: Den Stolte Hane
VAREMERKE: Vestfold Fugl
70 produkter i databasen
Ingredienser
| Kyllingkjøtt* 26%, Mekanisk utbenet kjøtt* 22%, vann, cornflakes (mais, sukker, maltekstrakt (bygg)), vegetabilske oljer (solsikke, raps), hvetemel, hvetesemulegryn, potetstivelse, krydder (pepper, hvitløk, selleri, paprika, fennikel, kanel, muskat), salt, hveteprotein, hevemidler (E450, E500), paprikaekstrakt, løkpulver, gjærekstrakt, urter (oregano, timian). *Opprinnelse: Norge. |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 863 kJ/ 206 kcal |
| Fett | 8,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,50 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 0,95 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 130169 |
| EPD-nummer | 6834816 |
| GTIN | 07043180110520 |
| GTIN2 | 7043180110544 |
| GTIN3 | 7043180110568 |
| Opprettet dato | 16.03.2026 |
| Oppdatert dato | 16.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -35 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 547 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















