Sandwich Original 6pk Diplom-is
720.0 ml
Klassikeren alle liker! Deilig fløteis med vaniljesmak mellom to myke kjeks.
Varenummer: 12180 | EPD-nummer: 6595862 | GTIN: 07037210121808
Varenummer: 12180
EPD-nummer: 6595862
GTIN: 07037210121808
PRODUSENT: Diplom-Is AS
VAREMERKE: DIPLOM-IS
148 produkter i databasen
Ingredienser
Skummetmelk, hvetemel, sukker, kremfløte (15 %), vegetabilsk olje (raps, fullherdet kokos, fullherdet raps), mysepulver (melk), glukosesirup, fettredusert kakao, skummetmelkpulver, emulgator (mono- og diglyserider av fettsyrer, lecitin), salt, stabilisator (guarkjernemel, natriumalginat), hevemiddel (ammoniumhydrogenkarbonat, natriumhydrogenkarbonat), aromaer.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Havre, Kamut, Rug, Spelt, Bygg), Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter) og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 177 kJ/ 280 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,50 g |
| Karbohydrat | 42,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 24,00 g |
| Protein | 4,50 g |
| Salt | 0,41 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Spiselige iskremkopper eller -kjegler |
| Varenummer | 12180 |
| EPD-nummer | 6595862 |
| GTIN | 07037210121808 |
| GTIN2 | 7037211121807 |
| GTIN3 | 7037212121806 |
| Opprettet dato | 27.03.2025 |
| Oppdatert dato | 09.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -50 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















