Fiskeburger m/chilli 60%
100g, 5kg
Varenummer: 3284936 | EPD-nummer: | GTIN: 07021860127044
Varenummer: 3284936
EPD-nummer:
GTIN: 07021860127044
PRODUSENT: Domstein Sjømat AS
VAREMERKE: ENGERVIKS
59 produkter i databasen
Ingredienser
Fisk 60% (Sei 34%, hvitlaks 26%) melk, potetmel, tapioka, rapsolje, tørket løk, salt, grillmel (rismel, dekstrose, gurkemeie, paprika), krydder (rismel, paprika, løk, krydder, hvitløk, dekstrose, løpstikke, naturlig aroma og krydderekstrakt)
potetfiber, chili, soya protein, persille
Surhetsregulerende middel: E-326 og E-261. Emulgator E-471. Antioksidant: E-306. Antiklumpemiddel E-551.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 449 kJ/ 107 kcal |
| Fett | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 7,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,90 g |
| Protein | 12,40 g |
| Salt | 1,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frossen fisk |
| Varenummer | 3284936 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07021860127044 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.08.2020 |
| Oppdatert dato | 24.08.2020 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Sjømat |
| Klasse | Fisk – bearbeidet |
| Brick kode | Fisk – bearbeidet (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















