Fiskekaker 50g
2x2,5
Varenummer: 3284916 | EPD-nummer: 5182886 | GTIN: 07021860118912
Varenummer: 3284916
EPD-nummer: 5182886
GTIN: 07021860118912
PRODUSENT: Domstein Sjømat AS
VAREMERKE: ENGERVIKS
59 produkter i databasen
Ingredienser
|
Fisk (51%) (kvitlaks, sei, surimi (alaska pollock, stabilisator (E420, E451, E450)), melk, potetstivelse, rapsolje, salt, konserveringsmiddel (E326, E261), løk, fortykningsmiddel (E412), krydderekstrakt (pepper, muskat), naturlig aroma |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 467 kJ/ 112 kcal |
| Fett | 4,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 7,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,90 g |
| Protein | 9,60 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frossen fisk |
| Varenummer | 3284916 |
| EPD-nummer | 5182886 |
| GTIN | 07021860118912 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.11.2018 |
| Oppdatert dato | 05.09.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Sjømat |
| Klasse | Fisk – bearbeidet |
| Brick kode | Fisk – bearbeidet (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















