Falafel Mini, 5g - 1x5kg Ready to eat
5 kg
Vegansk vegetarbolle basert på kikerter. Klar til servering, bare å tine. Egner seg godt til fingermat, pizzafyll eller i buffet
Varenummer: 96016190 | EPD-nummer: 5704937 | GTIN: 07035110301351
Varenummer: 96016190
EPD-nummer: 5704937
GTIN: 07035110301351
INFORMASJONSEIER: Findus Norge AS
PRODUSENT: Findus Norge AS
VAREMERKE: Findus
198 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 845 kJ/ 202 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,40 g |
| Karbohydrat | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,90 g |
| Kostfiber | 8,80 g |
| Protein | 6,60 g |
| Salt | 0,98 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Irland |
| Opphavsland | Irland |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 96016190 |
| EPD-nummer | 5704937 |
| GTIN | 07035110301351 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07035110200562 |
| Opprettet dato | 16.02.2021 |
| Oppdatert dato | 23.01.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Sjømat |
| Klasse | Fisk – ubearbeidet |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Ovnsbakes | i kombi/konveksjonsovn: 200°C i ca. 5 minutter. Spiseklar Tin produktet i kjøleskap. Oppbevares ved maks 8 °C og servér innen 48 timer. |

















