OVNSBAKT Fiskefilet Italiensk saus 10x380G FINDUS
OVNSBAKT FISKEFILET er 100% fiskefilet toppet med en fyldig og smakfull saus. Fisken lager seg selv i ovnen og sikrer deg en smakfull fiskemiddag rikt på smak og proteiner - hver gang.
Varenummer: 96014695 | EPD-nummer: 5203385 | GTIN: 07035119999177
Varenummer: 96014695
EPD-nummer: 5203385
GTIN: 07035119999177
INFORMASJONSEIER: Findus Norge AS
PRODUSENT: Findus Norge AS
VAREMERKE: Findus
197 produkter i databasen
Ingredienser
Renskårne fileter av Alaska pollock, 52 % (Theragra chalcogramma), tomat 19 %, løk, paprika, kvarg (kvarg (melk), yoghurt av lettmelk), yoghurt (lettmelk), vann, edamerost (melk), mozzarella (melk) 2 %, stivelse (potet, ris), rapsolje, salt, urter (basilikum, persille, oregano), hvitløk, yoghurt pulver (melk), krydder (pepper, løkpulver, paprikapulver), sukker. Produktet inneholder 45% saus
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 325 kJ/ 77 kcal |
| Fett | 2,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 3,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,30 g |
| Kostfiber | 0,50 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 0,95 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 96014695 |
| EPD-nummer | 5203385 |
| GTIN | 07035119999177 |
| GTIN2 | 7035119999160 |
| GTIN3 | 7035119999184 |
| Opprettet dato | 11.04.2024 |
| Oppdatert dato | 25.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 390 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















