PERFEKT TIL LAPSKAUS
0,75 KGM
PERFEKT TIL lapskaus er en deilig blanding med mør potet, gulrot og kålrabi. For å toppe retten har kokken valgt selleri, purre og pastinakk som gir ekstra smak. (750G)
Varenummer: 96009565 | EPD-nummer: 2860666 | GTIN: 07310500114286
Varenummer: 96009565
EPD-nummer: 2860666
GTIN: 07310500114286
INFORMASJONSEIER: Findus Norge AS
PRODUSENT: Findus Norge AS
VAREMERKE: Findus
197 produkter i databasen
Ingredienser
Grønnsaker 60 % (gulrot, kålrot, pastinakk, sellerirot, purre) og potet.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 220 kJ/ 50 kcal |
| Fett | 0,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,00 g |
| Kostfiber | 2,50 g |
| Protein | 1,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 96009565 |
| EPD-nummer | 2860666 |
| GTIN | 07310500114286 |
| GTIN2 | 7310500114309 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.03.2018 |
| Oppdatert dato | 03.02.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 450 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Kokes | KJELE: Kok opp en kjele med vann. Ta kjelen av platen og legg de dypfryste grønnsakene i vannet. Grønnsakene skal kun hvile i vannet i ca. 4 min. Hell av vannet og servér! |
| Dampes | DAMPKOKING: Legg dampristen i en kjele og ha kaldt vann opp til risten. Kok opp vannet og legg de dypfryste grønnsakene på dampristen. La det dampe under lokk i ca. 4 min. Grønnsakene er nå klare til servering! |

















