Wok Creamy Coconut 12x400g
Findus WOK og SAUS i ett! Enda enklere, og med masse smak. Her får du wok med kokosmelk – klar til å nytes eller som basis. Oppskriftsforslag finner du lenger ned. Vår wokpose Creamy Coconut Wok er full av gode, sprø grønnsaker som vannkastanjer, brokkoli og minimas, blandet med en kremet saus av kokosmelk. Drøm deg bort til tropiske strøk av den herlige duften mens du raskt woker ferdig middagen. Spis som den er (passer for vegetarianere!), tilsett tofu, fisk, eller ønsket kjøtt, og eventuelt nudler eller ris.
Varenummer: 96012521 | EPD-nummer: 5203641 | GTIN: 07035119999108
Varenummer: 96012521
EPD-nummer: 5203641
GTIN: 07035119999108
INFORMASJONSEIER: Findus Norge AS
PRODUSENT: Findus Norge AS
VAREMERKE: Findus
198 produkter i databasen
Ingredienser
Gulrot 24 %, saus 23 % (kokosmelk 17 % (melk) (kokosmelk, maltodekstrin (fra mais), natrium kaseinat (melk)), løk, currypasta (løk, salt, galangalrot, vann, chili, sitrongress, paprika, krydder (bl.a. koriander, hvitløk og chili)), rapsolje, risstivelse, hvitløk, grønnsakspulver (bl.a. salt, potetstivelse, løkpulver, rapsolje og gurkemeie), kumin, maisstivelse, salt, peppermynteblader, brokkoli 19 %, minimais 14 %, vannkastanjer 14 %, vann, chilli, chilipasta (chili, salt).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 303 kJ/ 73 kcal |
| Fett | 4,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,00 g |
| Karbohydrat | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,70 g |
| Kostfiber | 2,70 g |
| Protein | 2,20 g |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 96012521 |
| EPD-nummer | 5203641 |
| GTIN | 07035119999108 |
| GTIN2 | 7035119999092 |
| GTIN3 | 7035119999115 |
| Opprettet dato | 25.04.2024 |
| Oppdatert dato | 30.01.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















