Gulasjsuppe med langtidskokt høyrygg og grønnsaker
2 KG
Klassisk og fyldig gulasjsuppe med langtidsstekt høyrygg av storfe, paprika, poteter og gulrøtter. Suppen er smaksatt med blant annet paprika, cayennepepper og karve, som gir den en varm og karakteristisk smak. Kjøttet er langtidsstekt over natten og er saftig og mørt. Laget fra bunnen av med ekte og rene råvarer. Ikke ultraprosessert. Inneholder 51 % grønnsaker og 11 % storfekjøtt. Et godt og mettende måltid som kan serveres som den er, eller med enkelt tilbehør ved siden av. Smaker godt med brød eller focaccia med smør, eller med potetmos ved siden av. Suppen er glutenfri og melkefri. Tilberedning: Må gjennomvarmes før servering.
Varenummer: 6745921 | EPD-nummer: 6745921 | GTIN: 07090066510141
Varenummer: 6745921
EPD-nummer: 6745921
GTIN: 07090066510141
PRODUSENT: Foodyfly AS
VAREMERKE: Foodyfly AS
11 produkter i databasen
Ingredienser
| Kokekraft fra høyrygg av storfe, vann, tomat (17 %), høyrygg av storfe (11 %), løk (8 %), gulrot (8 %), potet, rød paprika (4 %), tomatpuré, olivenolje, paprikapulver, hvitløk, oksebuljong, salt, sort pepper, laurbærblad, karve, SELLERI, eddik og cayennepepper. |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 69 kJ/ 289 kcal |
| Fett | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 4,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,10 g |
| Kostfiber | 0,80 g |
| Protein | 5,20 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 6745921 |
| EPD-nummer | 6745921 |
| GTIN | 07090066510141 |
| GTIN2 | 17090066510148 |
| GTIN3 | 27090066510145 |
| Opprettet dato | 08.04.2026 |
| Oppdatert dato | 14.04.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -15 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 150 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















