HJORT FLATBIFF FR
Flatbiff er mørt kjøtt som brukes til biff, roastbiff og finere gryteretter.
Varenummer: 1018 | EPD-nummer: 5504527 | GTIN: 97058040101801
Varenummer: 1018
EPD-nummer: 5504527
GTIN: 97058040101801
PRODUSENT: GRILSTAD AS
VAREMERKE: GRILSTAD
307 produkter i databasen
Ingredienser
Dåhjort 100%
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 470 kJ/ 112 kcal |
| Fett | 2,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 23,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tsjekkia |
| Opphavsland | Tsjekkia |
| Varegruppe | Kjøtt- og fjærfeprodukter |
| Varenummer | 1018 |
| EPD-nummer | 5504527 |
| GTIN | 97058040101801 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 28.01.2020 |
| Oppdatert dato | 20.12.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















