KARAMELLISERT LØK 8x1,2kg FRYS
Varenummer: | EPD-nummer: 6245765 | GTIN: 07090006966076
Varenummer:
EPD-nummer: 6245765
GTIN: 07090006966076
PRODUSENT: GRILSTAD AS
VAREMERKE: GRILSTAD
307 produkter i databasen
Ingredienser
Løk 71%, sukker 8%, vann, kalvekraft (kalvekjøtt og -kraft, gjærekstrakt, tomat, karamellisert sukker, salt, gulrotkraft, urteekstrakt), sherryeddik, balsamicoeddik (vineddik, konsentrert druemost, kokt druemost, fargestoff (E150d)), smør, modifisert stivelse, salt, hvitløkspuré (hvitløk, salt, konserveringsmiddel (E270, E330)), pepper, konsentrert rødvin.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 384 kJ/ 92 kcal |
| Fett | 2,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,20 g |
| Karbohydrat | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,00 g |
| Protein | 2,20 g |
| Salt | 1,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 6245765 |
| GTIN | 07090006966076 |
| GTIN2 | 7090006966083 |
| GTIN3 | 7090006966090 |
| Opprettet dato | 08.04.2025 |
| Oppdatert dato | 08.04.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -50 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















