OSTESNITZEL 112G FRYS
5000 GRM
Ny og bedre! En knallgod og smaksrik ostesnitzel. En bestselger, perfekt til buffet og tallerken. Klassisk snitzel med sprø panering, grovkvernet svinekjøtt og ost. Mildt krydret.
Varenummer: 1295 | EPD-nummer: 4661187 | GTIN: 17058040129502
Varenummer: 1295
EPD-nummer: 4661187
GTIN: 17058040129502
PRODUSENT: GRILSTAD AS
VAREMERKE: GRILSTAD
307 produkter i databasen
Ingredienser
svinekjøtt (46%), vann, rapsolje, tapiokastivelse, rismel, svineprotein, vegetabilsk fiber (bambus, gulrot, potet), fortykningsmiddel (E415), salt, maismel, MELKEPROTEIN, LAKTOSE, svinebuljong, hvit pepper, potetstivelse, maisstivelse, emulgator (E471), antioksidant (E300), farge (E100, E160c), dekstrose, surhetsregulerende middel (E500), stabilisator (E450)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 114 kJ/ 266 kcal |
| Fett | 19,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,20 g |
| Karbohydrat | 10,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 11,40 g |
| Salt | 2,58 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1295 |
| EPD-nummer | 4661187 |
| GTIN | 17058040129502 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.11.2015 |
| Oppdatert dato | 29.09.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















