Stranda Spekeskinke 300g
6 x 300G
God spekeskinke med lite fett. Saltet og speket etter god, norsk tradisjon. Skinken har litt mer røyksmak enn Strandaskinke. Normal modningstid for Stranda Spekeskinke er 3 måneder, men ofte ligger den litt lenger før den skives og pakkes. Kan oppbevares utenfor kjøleskap.
Varenummer: 6387 | EPD-nummer: 5953047 | GTIN: 07058040638700
Varenummer: 6387
EPD-nummer: 5953047
GTIN: 07058040638700
PRODUSENT: GRILSTAD AS
VAREMERKE: STRANDA
5 produkter i databasen
Ingredienser
Til 100g ferdigvare er anvendt 145g renskåret svinekjøtt, salt (med konserveringsmiddel E250), antioksidant E301.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 800 kJ/ 191 kcal |
| Fett | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,10 g |
| - Enumettede fettsyrer | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 33,00 g |
| Salt | 8,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 6387 |
| EPD-nummer | 5953047 |
| GTIN | 07058040638700 |
| GTIN2 | 17058040638707 |
| GTIN3 | 27058040638704 |
| Opprettet dato | 03.11.2025 |
| Oppdatert dato | 03.11.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 90 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















