TACO KJØTTDEIG STEKT
6 KG
En ferdigstekt og krydret tacokjøttdeig tilsatt vår egen taco kryddermiks. Storfekjøtt, kun tilsatt kryddermiks. Tines på kjøl og fordeles enkelt i panne eller i ovn. Perfekt når du skal servere mange på en gang! Egner seg godt som pizzatopping, til buffet, tacobaguetter eller lignende. God tyggemotstand og saftighet – enkel å fordele! Kommer i praktiske porsjonsstørrelser à 1,5 kg
Varenummer: 1347 | EPD-nummer: 4758926 | GTIN: 97058040134700
Varenummer: 1347
EPD-nummer: 4758926
GTIN: 97058040134700
PRODUSENT: GRILSTAD AS
VAREMERKE: GRILSTAD
307 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 930 kJ/ 222 kcal |
| Fett | 14,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,60 g |
| Karbohydrat | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,70 g |
| Protein | 19,70 g |
| Salt | 0,91 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1347 |
| EPD-nummer | 4758926 |
| GTIN | 97058040134700 |
| GTIN2 | 97058040134700 |
| GTIN3 | 97058042134708 |
| Opprettet dato | 02.05.2017 |
| Oppdatert dato | 04.08.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















