Bayonneskinke Salt Røkt Rå Pk
600 GRM
Varenummer: 430072 | EPD-nummer: 624635 | GTIN: 02301031500001
Varenummer: 430072
EPD-nummer: 624635
GTIN: 02301031500001
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3223 produkter i databasen
Ingredienser
Røkt benfri svinebog (95%), vann, salt, glukose, stabilisator E450, antioksidant E316, konserveringsmiddel E250.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 804 kJ/ 193 kcal |
| Fett | 14,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,60 g |
| - Enumettede fettsyrer | 5,80 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,90 g |
| Karbohydrat | 0,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| Protein | 16,00 g |
| Salt | 2,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 430072 |
| EPD-nummer | 624635 |
| GTIN | 02301031500001 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 03.03.2026 |
| Oppdatert dato | 03.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 35 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 19 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















