Ekte Ovnsbakt Leverpostei hel
1.500 kg
Varenummer: 5000000440 | EPD-nummer: 637165 | GTIN: 02301255400002
Varenummer: 5000000440
EPD-nummer: 637165
GTIN: 02301255400002
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3685 produkter i databasen
Ingredienser
Svinelever (36 %), vann, svin kjakeflesk (32 %), potetmel, svor, salt, sukker, tomatpuré, krydder (inkl. paprika), løk, eddik, stabilisator/emulgator E410, E412, E415, E1422, antioksidant E330, E315, konserveringsmiddel E261, E250.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 081 kJ/ 261 kcal |
| Fett | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,40 g |
| Karbohydrat | 6,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,70 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5000000440 |
| EPD-nummer | 637165 |
| GTIN | 02301255400002 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.04.2026 |
| Oppdatert dato | 05.05.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 42 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















