Go Mager Kj.Pølse U/Skinn 6x450g En
2700 GRM
Varenummer: 620104 | EPD-nummer: 4705406 | GTIN: 07037206201040
Varenummer: 620104
EPD-nummer: 4705406
GTIN: 07037206201040
INFORMASJONSEIER: Nortura
PRODUSENT: Gilde
VAREMERKE: Gilde
3223 produkter i databasen
Ingredienser
Kjøtt av svin og storfe (65 %), vann, potetmel, salt, krydder, dekstrose, løk, stabilisator E451, antioksidant E315, konserveringsmiddel E261, E326, E250.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 603 kJ/ 147 kcal |
| Fett | 9,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 3,80 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 3,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 620104 |
| EPD-nummer | 4705406 |
| GTIN | 07037206201040 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 03.03.2026 |
| Oppdatert dato | 03.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 35 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















